29.12.2014 - Vánoční turnaj IV. tříd
publikováno 29.12.2014 (aktualizováno 30.12.2014)
Nakonec nepopulární 4. místo,
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ TURNAJE:
1. místo HC Dukla Jihlava nejlepší hráč: 13. Kudrna Václav
2. místo LHK Jestřábi Prostějov nejlepší hráč: 15. Řepa Martin
3. místo HC Slovan Louny nejlepší hráč: 6. Síč Lukáš
4. místo HC Chotěboř nejlepší hráč: 27. Matýsek Michal
5. místo Slavia Praha nejlepší hráč: 8. Málek Jakub
6. místo HC Rytíři Kladno nejlepší hráč: 1. Panocha Norwin
7. místo HC Chrudim nejlepší hráč: 11. Dvořák Martin
8. místo HC Tábor nejlepší hráč: 1. Noháč Jan
Nejlepší hráč turnaje: Kozák Jan (HC Slavia Praha)
Nejlepší střelec turnaje: Hynek František (HC Slovan Louny)
Nejlepší Brankař turnaje: Tesař Jiří (HC Dukla Jihlava)
_______________________________________________________________________
hrací doba: 2x 12 min hrubého času
sk. A | Slavia Praha | HC Chrudim | HC Chotěboř | HC Slovan Louny | Skóre | Body | Pořadí |
Slavia Praha | 4:1 | 0:4 | 0:3 | 4:8 | 2 | 3. | |
HC Chrudim | 1:4 | 0:2 | 0:1 | 1:7 | 0 | 4. | |
HC Chotěboř | 4:0 | 2:0 | 1:5 | 7:5 | 4 | 2. | |
HC Slovan Louny | 3:0 | 1:0 | 5:1 | 9:1 | 6 | 1. |
hrací doba: 2x 12 min hrubého času
sk. B | LHK Jestřábi Prostějov | HC Rytíři Kladno | HC Jihlava | HC Tábor | Skóre | Body | Pořadí |
LHK Jestřábi Prostějov | 2:0 | 0:2 | 0:1 | 2:3 | 2 | 2. | |
HC Rytíři Kladno | 0:2 | 0:4 | 2:0 | 2:6 | 2 | 3. | |
HC Jihlava | 2:0 | 4:0 | 4:0 | 10:0 | 6 | 1. | |
HC Tábor | 1:0 | 0:2 | 0:4 | 1:6 | 2 | 4. |
SEMIFINÁLE:
hrací doba: 2x 15 min hrubého času
14:30 A3 Slavia Praha - B4 HC Tábor 6:0
15:05 B3 HC Rytíři Kladno - A4 HC Chrudim 1:0 SN
15:50 A1 HC Slovan Louny - B2 LHK Jestřábi Prostějov 2:3
16:25 B1 HC Dukla Jihlava - A2 HC Chotěboř 5:0
FINÁLE:
hrací doba: 2x 15 min hrubého času
17:10 o 7. místo: HC Tábor - HC Chrudim 0:2
17:45 o 5. místo: Slavia Praha - HC Rytíři Kladno 2:0
18:30 o 3. místo: HC Slovan Louny - HC Chotěboř 4:2
19:05 o 1. místo: LHK Jestřábi Prostějov - HC Dukla Jihlava 0:4
_______________________________________________________________________
Výsledky jednotlivých zápasů:
20 LHK Jestřábi Prostějov - HC Dukla Jihlava 0:4 (0:1, 0:3)
branky: 12. Coufal (Doležal), 24. Kudrna (Peš), 25. Doležal, 30. Bakus
tresty: 10. Fibigr, 22. Šenk - 5. Kudrna, 28. Port, využití: 0:0
********************************************************
19 HC Slovan Louny - HC Chotěboř 4:2 (4:1, 0:1)
branky: 8. Hynek (Fiala), 10. Čech (Hynek), 12. Hynek, 12. Čech (Hynek) - 3. Matýsek, 22. Zvolánek
tresty: 6. Šprynar - Koubek, využití: 0:0
********************************************************
18 Slavia Praha - HC Rytíři Kladno 2:0 (1:0, 1:0)
branky: 14. Kozák, 28. Kozák
tresty: 1., 13. Doroško, 21. Vítek + 2x SN - 15. Kraus, využití: 0:0
********************************************************
17 HC Tábor - HC Chrudim 0:2 (0:1, 0:1)
branky: 12. Pirner (Ješina), 16. Ješina (Pirner)
tresty: 24. Heřmánek - 26. Dvořák, využití: 0:0
********************************************************
16 HC Dukla Jihlava - HC Chotěboř 5:0 (2:0, 3:0)
branky: 3. Kazda (Hrubý), 10. Kudrna, 18. Peš (Hrubý), 24. Peš (Kudrna), 25. Vaněček (Coufal)
tresty: 5. Doskočil, 10. Jeletz, 11. Coufal - 24. Matýsek, využití: 0:0, v oslabení: 1:0
********************************************************
15 HC Slovan Louny - LHK Jestřábi Prostějov 2:3 (2:1, 0:2)
branky: 9. Šprynar, 12. Hynek - 4. Šindler, 18. Šenk, 26. Šindler (Dohnal, Fibigr)
tresty: 14. Bártl, 28. Bártl - 20. Hračová, 22. Šenk, využití: 0:0
********************************************************
14 HC Rytíři Kladno - HC Chrudim 1:0 (0:0, 0:0, SN 1:0)
branky: 30. Panocha (SN)
tresty: 15. Šátek - 17. Dvořák, využití: 0:0
********************************************************
13 Slavia Praha - HC Tábor 6:0 (4:0, 2:0)
branky: 2. Šmíd (Kozák, 3. Křivánek (Rosenbaum), 4. Florian, 10. Sudenko (Florian), 16. Florian (Rosenbaum), 27. Kozák
tresty: , využití: 0:0
********************************************************
12 HC Chotěboř - HC Slovan Louny 1:5 (0:3, 1:2)
branky: 15. Rulfová (Halama) - 2. Čech (Šprynar), 8. Hynek, 11. Hynek (Fischer), 19. Hynek (Čech), 22. Hynek (Bártl)
tresty: 10. Čech, využití: 0:0
********************************************************
11 HC Dukla Jihlava - HC Tábor 4:0 (1:0, 3:0)
branky: 1. Peš (bakus), 15. Coufal (Doležal), 17. Port, 22. Matějíček (Kudrna)
tresty: 12. Jeletz, 14. Kazda, 20. Růžička, využití: 0:0
********************************************************
10 LHK Jestřábi Prostějov - HC Rytíři Kladno 2:0 (0:0, 2:0)
branky: 20. Šenk (Koutný), 21. Fibigr (Šindler)
tresty: 4. Šenk - 15. Tůma, využití: 0:0
********************************************************
09 Slavia Praha - HC Chrudim 4:1 (3:1, 1:0)
branky: 4. Doroško, 5. Málek, 10. Kozák (Málek), 19. Routa (Málek) - 11. Pirner
tresty: 18. Šmíd, 22. Doroško - 22. Fiedler, využití: 0:0, v oslabení: 1:0
********************************************************
08 HC Slovan Louny - HC Chrudim 1:0 (1:0, 0:0)
branky: 7. Šprynar (Gotzl)
tresty: 14. Vtípil, 16. Ješina, 17. Ješina, využití: 0:0
********************************************************
07 HC Tábor - HC Rytíři Kladno 0:2 (0:0, 0:2)
branky: 18. Šabada (Sém), 20. Šíma
tresty: 10. Jirášek - 3. Panocha, 14. ,16. Šebek, 18. Panocha
********************************************************
06 HC Dukla Jihlava - LHK Jestřábi Prostějov 2:0 (2:0, 0:0)
branky: 4. Doskočil, 10. Peš
tresty: 2. Hruban, 8. Veselý, využití: 0:0
********************************************************
05 HC Chotěboř - Slavia Praha 4:0 (2:0, 2:0)
branky: 5. Koubek (Chymo), 11. Nosek (Zvolánek), 19. Zachariáš, 24. Matýsek
tresty: 10. Matýsek, 16. Matýsek - 14. Doroško, 18. Vítek, využití: 1:0, v oslabení 1:0
********************************************************
04 Slavia Praha - HC Slovan Louny 0:3 (0:2, 0:1)
branky: 2. Hynek, 6. Čech (Šprynar), 21. Šprynar (Síč)
tresty: 14. Šmíd, 15. Doroško, 19. Šmíd - 2. Čech, 7. Fischer, 22. Hynek, využití: 0:0
********************************************************
03 LHK Jestřábi Prostějov - HC Tábor 0:1 (0:1, 0:0)
branky: 5. Duben (Cícha)
tresty: 20. Koutný - 2. Cícha, 6. Kupka, využití: 0:0
********************************************************
02 HC Jihlava - HC Rytíři Kladno 4:0 (2:0, 2:0)
branky: 5. Kudrna (Peš), 9. Coufal, 17. Doležal (Coufal), 24. Matějíček (Bakus)
tresty: , využití: :
********************************************************
01 HC Chotěboř - HC Chrudim 2:0 (2:0, 0:0)
branky: 3. Rulfová (Zachariáš, Halama), 7. Nosek (Koubek)
tresty: 5. Matýsek - 12. Kašpárek, využití: 0:0
********************************************************
Sestavy týmů:
HC Chotěboř: Nedbal, Fruhbauer, Halama, Chymo, Koubek, Král, Matýsek, Němec, Nosek, Pavlas, Smetánka, Zachariáš, Zvolánek, Rulfová
HC Chrudim: Klas, Štěpánek, Khom, Pirner, Kašpárek, Procházka, Chvojka, Fiedler, Ješina, Vtípil, Dvořák Martin, Dvořák Matěj, Podzemský, Prostřední, Kopecký, Krejčí
HC Jihlava: Tesař, Coufal, Vaněček, Matějíček, Doskočil, Hrubý, Peš, Kudrna, Bakus, Port, Kazda, Růžička, Doležal, Jeletz
HC Rytíři Kladno: Hrabák, Leder, Biryukov, Černý, Drsek, Holec, Kovář, Kraus, Sém, Šabada, Šátek Matěj, Šátek Ondřej, Šebek, Šíma, Tůma, Panocha
LHK Jestřábi Prostějov: Jelínek, Hračová, Řepa, Fibigr, Šenk, Němec, Šilhánek, Šindler, Dohnal, Veselý, Hruban, Koutný, Doležel
HC Tábor: Noháč, Kaňka, Heřmánek, Duben, Kolací Ondřej, Cícha, Křepelka, Botka, Kolací Matěj, Heřmánek, Pufr, Jirášek, Kupka, Lutovský
Slavia Praha: Bezděk, Křivánek, Routa, Sudenko, Vítek, Grents, Doroško, Kříženecký, Florian, Rosenbaum, Málek, Šmíd, Tichý, Kozák
HC Slovan Louny: Fidrich, Síč, Kladivo, Gotzl, Bártl, Fischer, Hynek, Slušný, Tarant, Fiala, Čech, Suja, Šprynar
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek
Kategorie: hokej - lední
Návštěv: 14043
Dnes: 0
Online: 1