J7004 - HC Chotěboř - HC Ledeč nad Sázavou 6:1

V neděli 11.09.2016 zahájili starší žáci sezonu prvním mistrákem s Ledčí n/S.

HC Chotěboř - HC Ledeč nad Sázavou    6:1 (2:0, 0:1, 4:0)

sestava:

brankáři: 1. Holcner - 31. Stránský D.

obránci: 88. Slanař, 15. Špitálník "A" - 28. Vogel "A", 20. Fruhbauer - 11. Matýsek

útočníci: 25. Císař, 39. Žižkovský, 22. Nepokojová - 32. Málek "C", 9. Zvolánek, 47. Stránský M. - 74. Pavlas

branky (asistence): 4. Nepokojová, 9. Frühbauer, 43. Nepokojová (Císař), 51. Zvolánek (Stránský, Špitálník), 52. Nepokojová (Špitálník), 54. Slanař (Holcner)

střely na branku: : 45:27

tresty: 6:5, využití 1:0, v oslabení 0:0

hrací doba: 3 x 20 min čistého času

komentář:  Z těžkého dvoufázového treninku jsme naskočili přímo do prvního mistráku proti Ledči. Hned na začátku jsme se dostali do dvoubrankového náskoku, díky individuálním akcím a dobrému forčekingu. V druhé polovině třetiny se hra vyrovnala a hosté, hrozící především z brejků po našich chybách, měli blízko brance. Proti byl však dobře chytající Alex Holcner, který svůj tým držel.

V prvních vteřinách druhé třetiny po hrubé chybě při uvodní buli hosté vstřelili branku. Následně jsme polevili, hosté hru vyrovnali a jen díky skvělému brankáři jsme drželi stav 2:1. Nebyl to koukatelný hokej a po šancích na obou stranách se šlo do kabin za nezměněného stavu.

Do třetí třetiny jsme vstoupili trestem za pozdní příchod na led a hrou 3na5. Naštěstí nás i toto nakoplo a soupeře jsme nejen k ničemu nepustili, ale opět začali přehrávat. Po několika krásných akcích jsme skorovali a soupeř odpadl úplně. Konec utkání jsme dohráli bez problému a zaslouženě vyhráli.

Podtrženo sečteno: V utkání se velice dařilo čerstvé reprezentantce U15 Nikol Nepokojové, výborně zachytal Alex Holcner, nezklamali ani mladé pušky z ml.žáků, především Štěpán Zvolánek byl opět vidět, když svým golem definitivně zlomil odpor soupeře.

Je za námi kompletní příprava, která byla zakončena mistrákem, ve kterém se projevilo, že jsme na konci tvrdé dřiny. Doufejme, že herní projev se bude jen lepšit s přibývajícími herními treninky.

Aktualita

Sezóna 2017-18
Starší žáci hrají "Liga starších žáků - kraj Vysočina". Na oficiálních stránkách HC Chotěboř naleznete soupisku, rozpis zápasů vč. výsledků. V sezóně ...