J7039 - HC Lední medvědi Pelhřimov - HC Chotěboř 4:7

HC Lední medvědi Pelhřimov - HC Chotěboř    4:7 (1:2, 1:3, 2:2)

sestava:

brankáři: 1. Klíma (40. min), 31.Stránský D. (20. min)

obránci: 88. Slanař, 15. Špitálník - 28. Vogel "C", 20. Frühbauer

útočníci: 25. Císař, 38. Bačkovský "A", 32 Málek, 39. Žižkovský "A", 22. Nepokojová, 47. Stránský M., 44. Bříza

branky (asistence): 16., 38., 49., 53. HC Lední medvědi Pelhřimov - 2. Žižkovský, 5. Císař (Nepokojová), 22. Nepokojová (Slanař), 34. Císař, 35. Bačkovský (Stránský M.), 55. Bačkovský (Císař), 55. Bačkovský (Císař)

střely na branku: 12:61

tresty: 3:3 využití 1:0, v oslabení 0:1

hrací doba: 3 x 20 min čistého času

komentář:  Čtvrté utkání za sedm dní je velká porce i pro trénovanější borce a tak není divu, že kluci šetřili síly. Zápas začal dobře, po dvou brankách jsme se uklidnili a přestali hrát. Domácí bojovali a do konce třetiny se jim podařilo snížit.

Hned v úvodu jsme opět odskočili na rozdíl dvou branek a poté v poklidu navýšili až na 5:1. Domácí hrozili pouze brejky a to jen minimálně. Na konci třetiny bohužel jeden takový vyšel a bylo sníženo.

Do třetí třetiny jsme vystřídali golmany a šli s úkolem pohlídat si výsledek. Bohužel přišli dva smolné vlastní goly a rázem bylo drama. Pelhřimov měl vyrovnání dvakrát na lopatě, ale když neproměnil ani samostatný nájezd, přišel trest. Po několika zahozených tutovkách se trefil Bačkovský, završil hattrick a bylo hotovo.

podtrženo sečteno: Utkání jsme zvládli spíše vůlí, než hokejovostí. Domácí nic nevytvořili, ale měli nebezpečné brejky. Zabrali jsme pouze ve chvíli, kdy to bylo třeba a to je špatně. Na druhou stranu je třeba po šňuře utkání kluky pochopit. Velkou pochvalu zaslouží golman Dan Stránský, který to neměl ve třetí třetině vůbec jednoduché. Od půlky zápasu hrál dobře Bačkovský a chuť do hokeje měl po delší době i Matěj Císař. Teď nás čeká týden volnějších tréniků a zápas s Jihlavou, které máme rozhodně co vracet.

Aktualita

Sezóna 2017-18
Starší žáci hrají "Liga starších žáků - kraj Vysočina". Na oficiálních stránkách HC Chotěboř naleznete soupisku, rozpis zápasů vč. výsledků. V sezóně ...